قطره چکان یورو دریپ


دریپر یورودریپ مدل کرونا CORONA

ارزش واحد : 880 تومان افزودن به سبد خرید

توجه : قیمت مربوط به دریپر 2 ، 4 و 8 لیتر بر ساعت می باشد .
دریپر 3 لیتر بر ساعت موجود نیست .
قیمت دریپر 24 لیتری در صفحه مربوط به دریپر 24 لیتری درج شده.
مینیمم سفارش : 100 عدد
هزینه حمل تا مقصد به عهده شماست .

دریپر رین برد

یورودریپ (EURODRIP) از بهترین محصولات حال حاضر بازار ایرانه که جواب خودشو به حرفه ای ها پس داده . دریپر یا قطره چکان یورودریپ مدل کرونا در 5 مدل مطابق با دبی مندرج در تصویر بالا ارائه میشه ، این دریپر هرچند خودشویندست ولی باید از سیستم فیلتراسیون آب با مش 120 میکرون استفاده کنید. قطره چکان یورودریپ از انواع روخطیه .
دامنه عملکرد این دریپرها از 7 تا 58 Psi هست و دارای سیستم جبران افت فشار آب در مداره. این دریپرها را می تونین روی خط لوله  16 و 20 میلیمتری نصب کنید . محصول وارداتی ما ساخت کشور دوست و همسایه چینه!!! و تحت لیسانس یورودریپ یونان تولید نمیشه و تنها یه مورد های کپیه . قابل توجه تمامی مصرف کنندگان محترم ، تمام محصولات یورودریپ چه در بسته بندی فله ای چه در بسته بندی 100 تایی تولید کشور چینه و به هیچ عنوان واردات یورو دریپ از یونان انجام نمی پذیره . فلذا توصیه میشه دقت بفرمایید تا به اسم محصول یونانی یا ترکیه ای تحت لیسانس پول اضافی از شما نگیرن!!!
یکی دیگه از ویژگی های این دریپرا سیستم ضد چکه است ، به این معنی که زمانی که میزان فشارآب در مدار افت میکنه دریپر چکه نمیکنه و سیستم به صورت قطع میشه .

دریپر یورودریپ
 توجه : به دلیل اختلاف قیمت نازل 24 لیتری ، برای سفارش نازل 24 لیتر بر ساعت باید به صفحه نازل 24 لیتری یورودریپ در محصولات مراجعه بفرمایید .
پس از ثبت سفارش لطفا دبی نازل را در توضیحات سفارش قید بفرمایید .
یورودریپ در بسته های 100 تایی عرضه می شود و هر کارتن حاوی 16 بسته قطره چکانه .  برای سفارشات بالای 10 کارتن تخفیف ویژه هم به مشتریان محترممون عرضه می کنیم .

قطره چکان یورو دریپ