دیوار سبز اسکیل


مشخصات و قیمت دیوار سبز اسکیل

ارزش واحد : 400,000 تومان افزودن به سبد خرید

توجه : قیمت ها بروز رسانی شده است (99/7/1)
SKALE یه سیستم جدید و نوآورانه در دنیای دیوار سبزه که مدل چینششو از پولک ماهی که به انگلیسی SCALE میشه الهام گرفته ، با این تفاوت که حرف C با حرف K به صورت تعمدی جاشو عوض کرده . در ادامه پست در مورد چینش پولک ماهی این کار توضیحات مفصلی میدیم .

اسکیل از دو بخش تشکیل شده :
1-گلدون یا POD  :
گلدون محدبی شکل اسکیل به راحتی روی دیوار نصب میشه ، روی دیوار میتونه یه شبکه فلزی (مش) باشه و یا میتونه از ساپورت پلاستیکی خودش بهره بگیره .فرقی نمیکنه در کل نصبش مثل آب خوردن آسونه . برای آویزون کردن گلدون دو تا چنگک بلند تعبیه شده .
برای قرار دادن گلدون روی زمین یه سه پایه به شکل سه تا پستونک طراحی شده که دو تاشون سوراخه و باعث میشه آب اضافی به گلدونای طبقه پایین تر هدایت بشه تا موجب پوسیدگی گیاه نشه . کار این سه پایه اینه که زمانی که گلدونو روی زمین قرار دادید تا توی اون گیاه بکارید واژگون نشه .
گلدان دیوار سبز اسکیل 2
طراحی اسکیل استاندارد صنفی Australlia Green Society رو داره .
قابل توجه اون دسته از کارشناسان محترمی که تصور می کنن گلدون اسکیل کوچیکه باید بگم در اروپا و به خصوص در کشور ترکیه که فضای کنار اتوبان های استانبولُ به گرین وال بیشتر اختصاص میدن ، گلدونایی استفاده می کنن که حجمش یک سوم اسکیله . در ضمن در سیستم هیدروپونیک حجم پاکتای نمدی که توش ریشه گیاه قرار می گیره نصف اسکیل هم نمیشه . در ضمن برخی از همکارا گرین والو با درختکاری اشتباه گرفتن !!! البته ما ایرانیا عادت داریم ریسک چیزای جدیدو نپذیریم و همچنان بازار سنتی ای داشته باشیم . جامعه ای که ریسک نکنه سود نمیکنه ، لطفا منطقی باشید .

 2- ساپورت لگویی PLATE :
طراحی ساپورت پازلی اسکیل به شکل  اسباب بازی لگوئه (LEGO) ، مثل لگوی  بچه ها تو هم قفل میشه و یه پیچ ام دی افی خودکار ظرف چند ثانیه رو دیوار قرار می گیره . بعد از قفل شدن ساپورتا تو هم دیگه یه سطح یکپارچه از ساپورتا رو دارید که آمادن تا گلدونا ازشون آویزون بشن .
پایه دیوار سبز اسکیل2

اسکیل چطوری کار می کنه ؟
فیلتر گرین وال اسکیل                                                            ئئ           فیلتر داخل گلدان اسکیل
به راحتی فیلتر نمدیو داخل گلدون و زیر خاک و ریشه گیاه قرار میدیم تا گل و لا ، سوراخای زیر گلدونو کیپ نکن . همچنین نمد یه مقدار رطوبتو تو خودش نگه می داره که گیاه در صورت نیاز ازش استفاده می کنه .(تهیه فیلتر بعهده خودتونه ، بجای نمد میتونید از لیکای مخصوص زهکشی گلدان هم استفاده کنین)
سه پایه دیوار سبز اسکیل                                                                                   سه پایه تحتانی

زیر گلدان های اسکیل یه سه پایه طراحی شده که هنگامی که میخواید روی زمین قرارش بدید بتونه بدون واژگونی رو پای خودش بایسته . پایه ها شکل پستونکی داره که دو تاشون به شکل نازل عمل میکنه و به گلدونای پایین دست خودش آب می رسونه .
سیستم آبیاری دیوار سبز اسکیل
                                                                   سیستم آبیاری دیوار سبز اسکیل
تو این مدل سیستم آبیاری خطی اسکیل از بالا به پایین به صورت هفتی و هشتی نشون داده شده . فقط کافیه زیر پایینترین ردیف یه باکس گالوانیزه بدون درز قرار داده بشه که آب اضافی داخل اون بریزه و ازش خارج بشه . روی باکس گالوانیزه میتونید پوششایی مثل چوب ترموود و هر چیزی که دوست دارید نصب کنید . همچنین داخل باکس چندتا گل و گیاه زیبا بکارید تا از زیبایی اون باکس هم بهره مند بشید .
قلاب دیوار سبز اسکیل
                                                             
قلاب پشت گلدان اسکیل
برای آویزون کردن گلدونا بعد از کاشت گیاه از این قلابای منحنی شکل استفاده میشه . نکته ای که وجود داره اینه که حتما نیاز نیست از ساپورت لگویی استفاده کنید ، گلدونا رو میتونید از سیم بکسل ، انواع مش فلزی ، طناب و .... آویزون کنید .
تنفس دیوار سبز
                                                                                  تنفس
 خاک
گلدون اسکیل لبه های پلاستیکی مخصوص تعبیه شده تا به خاک از پایین اکسیژن کافی برسه . این لبه ها باعث بالا اومدن سطح خاک میشن تا اکسیژن بتونه از روزنه های زهکشی وارد گلدون بشه .


بسته بندی اسکیل - قیمت اسکیل
هر کارتن اسکیل محتوی 30 عدد گلدونه که به عبارتی میشه گفت یه متر مربع میشه . هر کارتن ساپورت هم 90 تا قطعه برای سه متر مربع بسته بندی شده .

شما میتونین گلدون یا ساپورتو به صورت مجزا بخرید .
قیمت هر متر مربع از سیستم دیوار سبز اسکیل (30گلدون و 30ساپورت) تا اطلاع ثانوی در سال 99 ، 300.000 تومانه

ممنون که متن مارو خوندین ، امیدوارم مثمر ثمر بوده باشه . ما سعی داریم تمام محصولات و خدماتمونو با قیمت شفاف در اینترنت عرضه کنیم ، نه اینکه سایت بسازیم و به مشتری بگیم برای قیمت تماس بگیرید !!!

دیوار سبز اسکیل