دریافت راهنمایی :
8438940
0919

"درباره ما"

گروه دیوار سبز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو در زمینه کشاورزی نوین یا همان کواپونیک شروع کرد و اقدام به ترویج این روش کشاورزی نوین کرد و در ادامه فعالیت خودش رو با پرورش ماهی تیلاپیا به روش بیوفلاک ادامه داد و آموزشات این روش ها را به صورت فیلم و مستند تهیه و در بستر اینترنت در سایت اپارات بارگذاری کرد. هم اکنون گروه دیوار سبز اقدام به طراحی و ساخت دیوار های سبز با ابیاری و نورپردازی تمام خودکار کرده است.

مزیت محصول ما نسبت به سایر رقبا چیست ؟

محصولی که گروه دیوار سبز تولید میکنه، هم از لحاظ آبیاری هم از لحاظ نوردهی گیاهان و هم از لحاظ کوددهی کاملا اتوماتیک عمل میکنه و نیاز به فعالیت های دستی نیست.

چراکه فعالیت های دستی خطاپذیر است و باعث میشود رشد گیاهانتون یا کند بشه یا متوقف.

و گیاهانتون به مرور زمان رو به زوال بروند. پس خودکار کردن محصول ما، از مزایای ماست.

 

دیوار سبز

محصول ما چیست؟

دیوار سبز محصولی است برای عاشقان گل و گیاه.
این محصول گلدان های شما را به صورت عمودی در یک چهارچوب فلزی و مستحکم نگه میدارد که قابلیت جابه جایی در هر نقطه از خانه ی زیبایتان را نیز دارد.

چهار عامل مهم در رشد گیاهان که در محصول ما نیز به آن توجه ویژه شده

نور:
این محصول قابلیت استفاده در تمام نقاط خانه را دارد. چه مکان های کم نور چه پر نور. یعنی در واقع اصلا مهم نیست نور مکان مورد نظرتان چقدر است‌. چون با ال ای دی های نصب شده روی محصول، نور گیاهانتان فراهم میشود‌.

آبیاری:
ابیاری این محصول به صورت خودکار است. و نیازی به ابیاری هفتگی دستی نیست. چون با تایمری که تعبیه شده، گیاهانتان طی دوره های مشخص ابیاری میشوند‌.

کود دهی:
مثل ابیاری، فرایند کود رسانی نیز تمام خودکار است.

دما:
معمولا دمای گیاهان زینتی برای رشد، ۲۵ درجه است.
که دمای داخل اتاق ها نیز همین دماست. پس از لحاظ دما نیز گیاهانتان شرایط عالی خواهند داشت‌.

بسته بندی و ارسال

تمامی محصولات توسط پد های مخصوص برای جلوگیری از ضرب دیدن هنگام ارسال ایمن شده و توسط پست و تیپاکس یه دست شما مشتریان گرامی میرسد.

آیا می‌توانم محصول خریداری شده را بازگشت دهم؟

بله، در صورتی که با محصول خریداری شده راضی نبودید، می‌توانید در طی ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، آن را بازگشت و در صورت عدم رضایت، به مدت ۳ روز کاری از تاریخ دریافت، با ارائه دلیل و توضیحات مربوطه، محصول را بازگردانده و هزینه خرید خود را بازگردانی کنید. در صورتی که محصولی که خریداری کرده‌اید، آسیب دیده یا ناقص باشد، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.

 
 
سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من